Autor textu: Mária Tarišková
26.01.2021

Urobte si radosť svojím obľúbeným oblečením z príjemného materiálu

Kto by nemal rád príjemné veci, oblečenie, ktoré je štýlové, moderné a v chladných dňoch nás vie veľmi dobre zahriať?

Foto: Bubulakovo.sk

Bratislava 26.01.2021 (Skolske.sk/OTS)

Určite všetci – deti, muži i ženy akéhokoľvek veku. A keď je vyrobené alebo ušité z príjemného materiálu, tak sa cítime ako v bavlnke. K takým látkam patrí aj svetrovina, čoraz viac obľúbený materiál, z ktorého si môžeme ušiť napríklad sveter, mikinu, sukňu, šaty, ale aj vankúšik či deku.
 
Teplá, príjemná, hebká
Áno, presne taká je látka, o ktorej je reč – svetrovina. Hoci by sa zdalo podľa názvu, že je určená iba na šitie svetrov, ale množstvo ďalších vecí sa z nej dá vyrobiť/ušiť. Už v úvode sme spomenuli, že svetrovina veľmi dobre poslúži na ušitie štýlovej, elegantnej mikiny, šiat, sukní či iných príjemných vecí, ktoré nás dokonale zahrejú v zimnom období. Kto by netúžil po oblečení, ktoré príjemne hreje a je „coolové“?
Okrem toho sa môže svetrovina pochváliť aj tým, že je veľmi príjemná na dotyk, hebká, necítime žiadne nepríjemné svrbenie, „kúsanie“, a vďaka nej sa cítime veľmi pohodlne. Je vyrobená z pružného a ľahkého materiálu, čo znamená, že nás udrží v teple a zároveň sa v nej nespotíme.
 
Ušite si svoj obľúbený kúsok
Niektoré ženy sú povestné tým, že rady šijú, respektíve dávajú prednosť ušitému oblečeniu pred kúpeným. Samozrejme, ak je to ich obľúbená činnosť a sú šikovné krajčírky, tak prečo si neušiť moderné oblečenie pre seba alebo pre svojich blízkych?
V súčasnosti existuje toľko kvalitných, pekných a zaujímavých látok, z ktorých sa dá naozaj ušiť, už takpovediac, skoro všetko. A keď máte k tomu ten správny šijací stroj, nič vám v tom nebráni. Ak zháňate kvalitné látky, nemusíte strácať čas chodením po kamenných obchodoch. Veľmi pekné a oku lahodiace látky vysokej kvality nájdete napríklad v e-shope Bubulakovo za výhodné ceny. A to sa určite oplatí, čo poviete?

Čo treba vedieť o koronavíruse

Marec 2021

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
-
-
Napíšte nám [email protected]