Autor textu: Mária Tarišková
05.02.2020

Labková patrola potvrdila, že je neohrozená a počas víkendu ovládla kiná

Podnadpis článku...

Foto: text

Bratislava 05.02.2020 (Skolske.sk/OTS)

Psí hrdinovia s kamarátom Ryderom sa vrátili do kín s novými dobrodružstvami a počas otváracieho víkendu sa im podarili doslova „psie kúsky“, keď po dvoch týždňoch zosadili z vrcholu novú Evitovku, pokorili sympatického MMA bojovníka a víťaza súboja storočia Attilu Végha, Malé ženy, či zlých (Bad Boys Navždy) a Slušných chlapcov s plejádou známych zahraničných hercov od kultového režiséra Guya Ritchieho.
 
S návštevnosťou 24 291 divákov sa tak stali jednotkou otváracieho víkendu v kinách!
 
Labková patrola sa vrátila do kín v špeciálnom pretekárskom filme. V Adventure Bay sa schyľuje k veľkolepým automobilovým pretekom a kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye pomáhajú s prípravami. Labky spolu vytvoria servisný tím pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu zvíťaziť. Problém nastane, keď sa ich šampión nešťastnou náhodou zraní a nemôže šoférovať. Odvážnych psíkov však len tak niečo neprekvapí, sú vždy pripravení pomáhať a zachraňovať. Pre Labkovú patrolu nie je žiadna úloha príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Za volant sa teda posadí Marshall, šliapne na plyn a spolu s ostatnými kamarátmi predvedie v kinách skvelú, zábavnú jazdu.
 
Požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma, letecká záchranárka Skye a pochopiteľne Ryder sú detským fenoménom súčasnosti. Prvé uvedenie ich dobrodružstiev v kinách v roku 2019 malo prekvapivo veľký úspech u nás aj vo svete, pre mnohé deti znamenala Labková patrola vôbec prvý výlet do kina a premiérový zážitok z veľkého plátna. Detskí diváci aj ich rodičia tak už netrpezlivo čakajú, kedy sa na plátna kín dostanú ďalšie príbehy odvážnych šteniatok.
​​​​​​​

Čo treba vedieť o koronavíruse

August 2021

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
-
-
-
Napíšte nám [email protected]