Autor textu: Archív
12.02.2013

Ako vyťažiť zo štúdia čo najviac alebo AIESEC Comenius University

Teraz je len na Tebe, či sa chytíš šance!

Bratislava 12. februára (TASR)

Sedel si niekedy vo svojom obľúbenom podniku, znudený po typickom vysokoškolskom dni a pri vedľajšom stole si si všimol mladých ľudí, ktorí profesionálne nastavovali detaily spolupráce s pánom v obleku a prísnym výrazom na tvári? Poprípade si videl skupinku ľudí, ktorí vybavovali uverejnenie článkov do médií alebo nebodaj mladých cudzincov, napríklad z ďalekej Južnej Ameriky, veselo sa baviacich o skúsenostiach, ktoré zažili v ten deň výučbou alebo prácou v známej firme?

Možno si si položil otázku ako je možné, že sú tak mladí a pritom sa pohybujú v spoločnosti ľudí, ktorých bežný študent nestretne? Zatúžil si aj ty zmeniť svoje dni a získať neoceniteľné skúsenosti?

Máme jednoduchú odpoveď,

staň sa našim členom a prenes svoje teoretické znalosti do praxe.

Rozmýšľaš čo ti prinesie skúsenosť v AIESEC a prečo by si sa mal stať členom

? To, čo sa učíš na prednáškach, si môžeš vyskúšať v praxi. Budeš chodiť na slovenské i medzinárodné vzdelávacie konferencie, semináre a tréningy, vytvoríš si sieť kontaktov a priateľov po celom svete. Naučíš sa prezentovať, zlepšíš si time - manažment, komunikačné a prezentačné schopnosti a budeš v kontakte so stážistami z rôznych krajín, ktorí pracujú na Slovensku. Získaš prehľad o personálnom manažmente, marketingovej komunikácii, či financiách, spoznáš veľa ľudí z Univerzity Komenského, a to aj mimo svojej fakulty, City University aj Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave. Naučíš sa, ako efektívne pracovať v tíme prostredníctvom nášho Team-Member Programu, naučíš sa, ako viesť tím ľudí a zažiješ leadership v praxi prostredníctvom Team-Leader Programu. Môžeš byť priamo v organizačnom tíme konferencií, budeš spoznávať nové kultúry a krajiny

A v neposlednom rade ti AIESEC ponúka praktické skúsenosti, ktoré sa z kníh nenaučíš.

Teraz je len na Tebe, či sa chytíš šance! Práve teraz

AIESEC Comenius University

prijíma nových členov z Univerzity Komenského, City University a Slovenskej Technickej Univerzity a aj Ty máš šancu byť jedným z nich.

Stačí do nedeľe 17.2. vyplniť prihlášku, ktorú nájdeš na www.aiesec.sk/cu a následne Ťa pozveme na pohovor.

Ak máš nejaké otázky, neváhaj a pošli nám e-mail na aieseccu@aiesec.sk a sleduj nás na Facebooku Aiesec Comenius University a na nástenkách v tvojej škole.

Čo treba vedieť o koronavíruse

Jún 2020

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Výročie memoranda národa slovenského, Svetový deň bezpečnosti potravín OSN
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131