Autor textu: TASR
21.08.2019

Detské duo Paci Pac prichádza s reggae novinkou Levík Leo 

Skladba sa môže pochváliť vzácnym hosťom.

Foto: Archív Paci Pac

Bratislava 21.08.2019 (Skolske.sk)

Detské duo Paci Pac prichádza s reggae novinkou Levík Leo. Pesnička sa aktuálne teší prvým úspechom a aj spevácka dvojica je v očakávaní, či novinka dosiahne úspech videoklipu Slon, ktorý má už vyše 50 miliónov vzhliadnutí. TASR o tom informovala PR manažérka Janka Marczellová.

      Skladba Levík Leo, ktorá je zároveň textárskou prvotinou ženskej polovičky známeho zoskupenia – Paciny, sa môže pochváliť vzácnym hosťom. Keďže hudobná novinka spadá do žánru reggae, objavia sa v nej aj členovia kapely Medial Banana. 

      „Videoklip sme natáčali vo Vojenskom technickom a skúšobnom ústave na Záhorí. Lokalita na slovenských pieskoch sa zvykne nazývať i slovenská Sahara, čiže pre navodenie africkej atmosféry bola ideálna. Samotná skladba je o levíkovi vegetariánovi. Ukazuje náš pozitívny vzťah k vegetariánstvu ako takému a, samozrejme, aj k reggae,“ uviedla k novému klipu Pacina. 

     

Hudobnú stránku novej pesničky realizoval Mário Praženec. „Za spoluprácu s kamarátmi z Medial Banana sme nesmierne vďační. Pokyman aj Erik sa úlohy afrických sprievodcov zhostili bravúrne. Vďaka nim dostala skladba typický reggae feeling, ktorý sme chceli odovzdať aj deťom.

       Do výslednej podoby klip doladil režisér Miro Roháček. Členovia skupiny Medial Banana nie sú jediní, kto si v klipe strihol svoju úlohu. V novinke sa ukázal aj organizátor obľúbeného a jediného reggae festivalu na Slovensku Sveťo Moravčík. Na Uprisingu sa Paci Pac predstavia v detskej festivalovej zóne v piatok podvečer 23. augusta.

      Obľúbená dvojica Paci Pac sa predstaví fanúšikom v októbri a novembri na slovenskom turné, ktoré sa začína 6. októbra v Dolnom Kubíne. Pre svojich priaznivcov si hudobníci pripravili vynovenú šou plnú chytľavých piesní, veselých postavičiek a kulís, zásluhou ktorých sa diváci stanú súčasťou ich rozprávkového sveta. 

      „Venovali sme špeciálnu pozornosť tomu, aby sme program čo najviac vyšperkovali. Nové kostýmy sú perfektné. Bude sa na čo pozerať a, samozrejme, aj čo počúvať,“ povedal pre médiá Mário Praženec, známy ako Pac. 
​​​​​​​
      „Už sa teším, ako našim fanúšikom naživo predstavíme všetky novinky. Zvedavá som najmä na zastávky na východe Slovenska. Ten sme v rámci tour už dlhšie nenavštívili, takže teraz to fanúšikom na východe krajiny bohato vynahradíme,“ dodala Adriana Pešinová alias Paci. 

     

pic
Foto: Archív Paci Pac

Máj 2024

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-
Napíšte nám [email protected]