Autor textu: Archív
08.11.2012

Jana Kirschner pricestuje na Koniec sveta z Londýna

Speváčku Janu Kirschner s kapelou čaká v decembri premiérové vystúpenie na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu

Bratislava 8. novembra (TASR) – Speváčku Janu Kirschner s kapelou čaká v decembri premiérové vystúpenie na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

V spoločnosti Richarda Müllera, Ivana Táslera, českého speváka Davida Krausa, skupiny Horkýže Slíže a Terchovskej muziky vystúpi 12. decembra na koncerte s názvom Koniec sveta

, ktorý táto zostava potom uvedie 21. decembra aj v košickej Steel Aréne.

Známa a úspešná speváčka Jana Kirschner žije na striedačku v Londýne aj v Bratislave. Za prácou lieta často nielen na Slovensko, ale aj do Českej republiky. „Celý september bol pracovný, hrali sme koncerty na Slovensku, dokončovala som vystúpenia s projektom afterPhurikane a na to prišiel tribute Michala Horáčka v Prahe.

Momentálne sa starám o svoju 19-mesačnú dcéru a o svoju rodinu a píšem nové pesničky.

Je to náročné, ale je to výzva. Pesničky a texty píšem počas toho, ako sa hrám so svojou dcérou a zatiaľ sa zdá, že to funguje,“ uviedla pre médiá speváčka.K samotnému koncertu dodáva: „Teším sa na Richarda aj na IMT Smile, je to dobrá partia. Mám pocit, že v istom období boli práve IMT Smile, Müller a Kirschner akási nová sila, ktorá na slovenskú hudobnú scénu prišla. Po rokoch sa znovu spojíme na jednom pódiu. A pretože nás tam bude viac, je to v podstate taký malý festival. Prispôsobíme tomu aj naše hranie, ktoré bude viac festivalové a určite plné hitov.“ Na koncerte vystúpi Jana Kirschner so svojou kapelou v zložení Martin Gašpar, Martin Wittgruber, Igor Ajdži Szabo, Maťko Zajko a Pišta Lengyel.

Speváčka sľubuje aj hudobné prekvapenie s Ivanom Táslerom.

„S Ivanom sme prešli rôznymi obdobiami, možno teraz po rokoch to vyjde a znova si spolu zaspievame. Kedysi sme spoločne nahrali pieseň V slepých uličkách. Ale spievali sme spolu viackrát, keďže Ivan pre mňa napísal viacero hitov na album V cudzom meste. Bolo by to naozaj prekvapenie, keby to vyšlo, ale urobilo by mi to veľkú radosť,“ dodala na záver Jana Kirschner.TASR informovala Nora Krchňáková, PR manažérka spoločnosti Propaganda House.

Čo treba vedieť o koronavíruse

Júl 2020

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-

Prehľad udalostí:

· Deň nezávislosti Bieloruskej republiky (štátny sviatok)
Napíšte nám skolske@tasr.sk alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131