Autor textu: Archív
30.07.2014

Prší, prší, prší... Čo robiť počas daždivých dní? Ponúkame 20 tipov

Nenechajte si počasím pokaziť deň. Odložte svoje plány na inokedy a skúste sa aj napriek tomu zabávať. Napríklad vymýšľaním nových receptov, lakovaním nechtov alebo masážou hlavy.

Bratislava 30. júla (SkolskyServis.sk) – Každému z nás už iste aspoň raz nečakaný dážď prekazil plány. Je však na nás, či sa dáme trochou vody odradiť, alebo svoj voľný čas využijeme zmysluplne. Napríklad príjemným oddychom.

Nie vždy však vieme v rýchlosti vymyslieť geniálny plán na celý deň. A preto vám ponúkame dve desiatky tipov, spomedzi ktorých si hádam nájdete plnohodnotnú náhradu. Nech sa páči!

1. . Dlhý kúpeľ s bublinkami, vonnými olejmi alebo trochou medu či olivového oleja bude možno príjemnejší, než ste na začiatku predpokladali. 2. Poleňošte si . Či už sa pustíte do novej knihy, alebo znova siahnete po obľúbenom príbehu, určite vás čaká skvelá spoločnosť. Ak doma nemáte tú pravú, určite na vás čaká v knižnici. 3. , s ktorými ste už dlho neboli v kontakte. Určite sa potešia aj milému emailu, ale ak máte chvíľku čas, môžete im napísať aj originálny list s obrázkami či fotkami. 4. a vytrieďte veci, ktoré nenosíte. Skúšanie starých vecí, ktoré ste na sebe dlho nemali, je povinná jazda. 5. Viete hrať na nejaký j? Problém vyriešený! 6. Postavte si a urobte malý, ale milý . V ňom sa potom môžete hrať hry, pozerať filmy, či zaspať pri strašidelnom rozhovore v úplnej tme. 7. je síce trocha klasickejšou voľbou, ale zato osvedčenou. Ak hlásia dlhodobý dážď, môžete si pustiť rovno celú seriálovú sériu. Praskanie pukancov a šumenie bubliniek v limonáde vám navodí tú pravú atmosféru. 8. Pustite si , ktorú máte radi. Pesničky z deväťdesiatych rokov a staršie sú viac ako vítané! 9. Zahrajte si. Popri pozeraní filmov je to ďalší z klasických a osvedčených tipov. Ak vás bude hra unavovať, pokojne vymeňte karty – za sedmové, žolíkové alebo aj Čierneho Petra. 10. , jednoducho si pripravte malé wellness. S vaňou horúcej vody sa budete mať ako v bavlnke. 11. Upečte si ... Na čo len máte chuť. Pre nenáročnejších tu je alternatívna tiež – skvelý alebo rýchly . 12. a zložte k nemu hudbu. S venovaním to môže byť skvelý darček pre dobrého kamoša alebo frajerku. 13. Hrajte . Párovanie malých obrázkov nemusí byť len detská hra. Zabaviť sa pri nej dá často lepšie, ako pri obyčajných kartách. 14. Akýkoľvek. Akokoľvek. Len maľujte. Je to skvelý relax, ktorým sa skvelo zbavíte stresu. 15. Ak tento deň trávite s priateľmi alebo deťmi, urobte si navzájom súťaž o najlepšiu . Víťazovi musia porazení pripraviť nejakú sladkú odmenu. 16. Pripravte si na ďalší týždeň. Aktívnejší môžu tovar ihneď nakúpiť cez internet. 17. Či už to bude editovanie fotiek, textu, tabuliek alebo videa. Na internete je množstvo inštruktážnych videí, ktoré vám pomôžu. 18. a hľadajte si informácie, ktoré vás už dlho zaujímali. Aké nové vynálezy priniesli svetoví vedci alebo aké je hlavné mesto Mongolska? 19. Doskladajte nedostavané tisícky, ktoré skrývate pod posteľou alebo na skrini. 20. Naučte sa vyrobiť , ktoré bude skutočne lietať.

Čo treba vedieť o koronavíruse

November 2020

Po
Ut
Str
Št
Pia
So
Ne
-
-
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-
-
-

Prehľad udalostí:

· Medzinárodný deň mäsa a deň práv zvierat, Svetový deň odstránenia násilia voči ženám
Napíšte nám [email protected] alebo volajte +421 / 2 / 59 210 131